Nejnovější informace k domácímu vzdělávání – pro studenty

Milé studentky a milí studenti,
od pondělí 16. 3. 2020 bude výuka realizována digitálně.

Pro tuto výjimečnou situaci jsme připravili speciální stránku gdoctrina.cz/doma, kde v každý pracovní den najdete nové zadání domácí práce dle rozvrhu. V pondělí po 14.00 zde zpřístupníme seznam komunikačních kanálů pro jednotlivé předměty. Seznam se bude aktualizovat a doplňovat do 20.00. Dnes bude vaším úkolem zkontrolovat své přístupy na školní e-mail, Gradebook a Google Classroom. Pokud budete Classroom v některém předmětu využívat poprvé, přihlaste se do kurzu (předmětu) pod daným kódem. Ten v pondělí naleznete u předmětu. Při technickém problému (např. nefunkčním přihlašování) napište na e-mail zizka@doctrina.cz nebo turcik@doctrina.cz.

Od úterý 17. 3. 2020 každý pracovní den vždy od 9.00 budou na této stránce zadány výukové materiály předmětů, které by se v daný den učily dle rozvrhu. Dodržujte termíny odevzdávání úkolů.

Vzhledem k tomu, že máte ve škole učební materiály nutné k domácí práci, připravili Vám třídní profesoři balíčky. Ty si můžou Vaši rodiče (studenty nechceme vzhledem k vyhlášené karanténě zapojovat), vyzvedávat dnes od 13.00 do 16.00 nebo zítra od 7.00 do 12.00 ve škole cestou z nebo do práce. Pomůcky vydáme po přechozím telefonickém oznámení do kanceláře školy na tel. 485 123 556. Při přebírání prosíme o respektování pravidel vyhlášených opatření vlády ČR.