Prezentace projektových aktivit veřejnosti

Ve čtvrtek 25. června 2026 proběhlo v Grandhotelu Zlatý Lev slavnostní zakončení školního roku 2025/2026. Program byl spojen nejen s předáváním stipendií a cen Pegy, ale také s prezentací projektových aktivit, které se ve škole uskutečnily v průběhu školního roku.

Studenti zapojení do mobilit představili svým spolužákům, rodičům a přátelům školy projektové aktivity realizované ve Španělsku, Finsku, Maďarsku a na Slovensku. Účastníci skupinových i individuálních mobilit hodnotili své zkušenosti velmi pozitivně. Zdůraznili, že pro ně mobility představovaly cennou a komplexní zkušenost, a svým spolužákům upřímně doporučili, aby podobných příležitostí v dalších letech využili.

V. Erhartová, koordinátorka programu Erasmus+

Fotografie naleznete zde.