Školní výlet kvarty do Krkonoš

Od 17.5.do 19.5.2018 se naše třída kvarta zúčastnila školního výletu v Krkonoších.

Ve čtvrtek jsme brzy ráno nasedli na vlak a s nějakými přestupy jsme dojeli do Pece pod Sněžkou. Svezli jsme se lanovkou na Růžovou horu a pěšky vyšli na Sněžku. To ještě bylo počasí přijatelné. Na chvíli jsme se zdrželi v místním bufetu. Jakmile jsme vylezli tak jsme se nestačili divit. Pršelo a hodně foukal vítr, navíc nebylo vidět dál než na tři metry před sebe. Všichni jsme vytáhli pláštěnky, ale některým z nás to moc nepomohlo, protože nám je vítr hned odfouknul. V nepříliš příznivém počasí, kdy jsme měli problém někdy kvůli větru ustát rovnováhu jsme sešli na Luční boudu. Když jsme nabrali nové síly a vydali jsme se na naši chatu Výrovku, kde jsme konečně všichni unavení přespali. Na chatě jsme si ještě všichni zahráli nějaké hry.

V pátek už bylo počasí úplně něco jiného. Konečně jsme viděli na Sněžku, z které jsme v předchozím dni kvůli mlze neviděli nic. V pěkném počasí jsme všichni měli dobrou náladu a hráli hry. Naše další ubytování bylo na Liberecké boudě. Když jsme dorazili hráli jsme hry a šli do bazénu. Po večeři šli někteří z nás znovu do bazénu. Poté jsme hráli pingpong, kulečník nebo fotbálek.

V sobotu ráno jsme se nasnídali, sbalili a vydali se na cestu do Vrchlabí. Cesta nám ubíhala rychle díky dobré náladě. Ve Vrchlabí jsme šli do Lidlu doplnit zásoby a koupit si něco dobrého. Poté jsme čekali na vlak a povídali si. Ve vlaku už na většinu padla celková únava a s několika přestupy jsme dojeli do Liberce.

Za nás byl tento výlet zatím nejlepší, na kterém jsme jako třída byli. Na tento výlet nikdo z nás ať už kvůli počasí nebo zážitkům nezapomene. Sice to bylo náročné, ale když vás lidé okolo vás podporují tak zvládnete všechno.

FOTOGRAFIE z výletu.